top of page

Hakkımızda

Selenity farklı sektörlerdeki organizasyonları 360 derece online ve offline hizmet vererek; geçmişten gelen değerleri koruyarak onları çağın trendlerine ayak uyduracak sekilde hedefleri ile buluşturur. Doğru stratejik planları organizasyonların vizyon ve misyonuna uygun olacak sekilde genç ve dinamik kadrosuyla geleceğe ve mevcut hedeflere taşımayı ilke edinen bir danışmanlık şirketidir.

Güven köprüsü üzerinde birebir diyaloglar eşliğinde özgün ve rakiplerinden farklı içerikler üretirken doğru rekabet ve risk analizlerini yaparak açık ve dürüst iletişim kanalları aracılığı ile gerçekleştirmeyi ilke edinir. Marka kimliğini korurken özgün ve yenilikçi iletişim stratejisi geliştirme ve yürütme süreçlerini danışmanlarımız ile aynı yolda yürüyerek hedef noktalarına ilerlemelerinde ihtiyaçları olan bütün hizmetleri sağlamayı amaçlar.

Marka olma yolundan ilerleyen firmaların set-uplarını kurmak ve büyüme süreçlerinde destek olmanın ötesinde onlara ihtiyacı olan gerekli butun ihtiyaçları karşılayacak profesyonel ve dinamik ekibi ile hizmet vermeyi kendine ilke edinir.

bottom of page